Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Block
kk: Блок

en: English
kk: Ағылшын

en: Polish
kk: Полдық

en: Russian
kk: Орыс

en: Ukrainian
kk: Украин
