Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Block
km: ប្លុក

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន
