Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Block
lv: Bloks

en: City
lv: Pilsēta

en: English
lv: Angļu

en: Polish
lv: Poļu

en: Russian
lv: Krievu

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu
