Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: City
sv: Stad

en: English
sv: Engelska

en: Polish
sv: Polska

en: Russian
sv: Ryska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska
