Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Block
ta: பெட்டி

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்
