Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Block
ca: Bloc

en: City
ca: Ciutat

en: English
ca: Anglès

en: Polish
ca: Polonès

en: Russian
ca: Rus

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès
