Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Ukrainian
dz: ཡུཀ་རའི་ནི་ཡཱན།
