Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Weather
fi: Sää

en: Block
fi: Lohko

en: City
fi: Kaupunki

en: English
fi: englanti

en: Polish
fi: puola

en: Russian
fi: venäjä

en: Ukrainian
fi: ukraina
