Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Weather
hr: Vrijeme

en: Block
hr: Blok

en: English
hr: Engleski

en: Polish
hr: Poljski

en: Russian
hr: Ruski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski
