Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Weather
is: Veður

en: Block
is: Blokk

en: City
is: Borg

en: English
is: Enska

en: Polish
is: Pólska

en: Russian
is: Rússneska

en: Ukrainian
is: Úkraníska
