Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Block
it: Blocco

en: City
it: Città

en: English
it: Inglese

en: Polish
it: Polacco

en: Russian
it: Russo

en: Ukrainian
it: Ucraino
