Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Weather
ja: 天気

en: Block
ja: ブロック

en: City
ja: 市区町村

en: English
ja: 英語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Ukrainian
ja: ウクライナ語
