Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Weather
mn: Цаг агаар

en: Block
mn: Хавтан

en: English
mn: Англи

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос
