Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Block
nn: Blokk

en: City
nn: By

en: English
nn: Engelsk

en: Polish
nn: Polsk

en: Russian
nn: Russisk

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk
