Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Block
ps: غونډ

en: English
ps: انګرېزي

en: Polish
ps: پولنډی

en: Russian
ps: روسی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی
