Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Weather
ru: Погода

en: Block
ru: Блок

en: City
ru: Город

en: English
ru: Английский

en: Polish
ru: Польский

en: Russian
ru: Русский

en: Ukrainian
ru: Украинский
