Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Block
sq: Bllokuar

en: English
sq: Anglisht

en: Polish
sq: Polonisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase
