Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Weather
uk: Погода

en: Block
uk: Блок

en: City
uk: Місто

en: English
uk: Англійська

en: Polish
uk: Польська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Ukrainian
uk: Українська
