Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Weather
af: Weer

en: Block
af: Blok

en: English
af: Engels

en: Polish
af: Pools

en: Russian
af: Russies

en: Ukrainian
af: Ukrainees
