Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Block
be: Блок

en: English
be: Ангельская

en: Polish
be: Польская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Ukrainian
be: Украінская
