Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Weather
et: Ilm

en: Block
et: Plokk

en: City
et: Linn

en: English
et: Inglise keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel
