Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Block
sv: Blokkur

en: English
sv: Enskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Ukrainian
sv: Ukrainskt
