Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Weather
fr: Météo

en: Block
fr: Bloc

en: City
fr: Ville

en: English
fr: Anglais

en: Polish
fr: Polonais

en: Russian
fr: Russe

en: Ukrainian
fr: Ukrainien
