Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Weather
gl: O tempo

en: Block
gl: Bloque

en: English
gl: Inglés

en: Polish
gl: Polaco

en: Russian
gl: Ruso

en: Ukrainian
gl: Ucraniano
