Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Block
he: בלוק

en: City
he: עיר

en: English
he: אנגלית

en: Polish
he: פולנית

en: Russian
he: רוסית

en: Ukrainian
he: אוקראינית
