Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Block
ku: بلۆک

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی
