Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Ukrainian
ml: ഉക്രേനിയന്‍
