Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Weather
mr: हवामान

en: Block
mr: भाग

en: English
mr: इंग्लीश

en: Russian
mr: रशियन

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन
