Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Block
ne: ब्लक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Polish
ne: पोलिश

en: Russian
ne: रूसी

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी
