Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Weather
nl: Weer

en: Block
nl: Blok

en: City
nl: Plaats

en: English
nl: Engels

en: Polish
nl: Pools

en: Russian
nl: Russisch

en: Ukrainian
nl: Oekraïens
