Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Block
sr: Блок

en: English
sr: енглески

en: Polish
sr: пољски

en: Russian
sr: руски

en: Ukrainian
sr: украјински
