Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: City
te: నగరం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Polish
te: పోలిష్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్
