Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Weather
tr: Hava Durumu

en: Block
tr: Blok

en: City
tr: Şehir

en: English
tr: İngilizce

en: Polish
tr: Lehçe

en: Russian
tr: Rusça

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca
