Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Weather
bg: Времето

en: Block
bg: Блокирай

en: English
bg: Английски

en: Polish
bg: Полски

en: Russian
bg: Руски

en: Ukrainian
bg: Украински
