Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Weather
fa: آب و هوا

en: Block
fa: بلوک

en: City
fa: شهر

en: English
fa: انگلیسی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Russian
fa: روسی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی
