Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Weather
pt: Condições meteorológicas

en: Block
pt: Bloco

en: City
pt: Cidade

en: English
pt: Inglês

en: Polish
pt: Polonês

en: Russian
pt: Russo

en: Ukrainian
pt: Ucraniano
