Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Weather
pt: Tempo

en: City
pt: Município/Concelho

en: English
pt: Inglês

en: Polish
pt: Polaco

en: Russian
pt: Russo

en: Ukrainian
pt: Ucraniano
