Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Weather
ro: Vremea

en: Block
ro: Bloc

en: City
ro: Oraş/Sector

en: English
ro: Engleză

en: Polish
ro: Poloneză

en: Russian
ro: Rusă

en: Ukrainian
ro: Ucraineană
