Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Block
ar: الصندوق

en: English
ar: إنجليزية

en: Polish
ar: بولندية

en: Russian
ar: روسية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية
