Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Weather
da: Vejr

en: Block
da: Blok

en: City
da: By

en: English
da: Engelsk

en: Polish
da: Polsk

en: Russian
da: Russisk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk
