Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Weather
de: Wetter

en: City
de: Stadt

en: English
de: Englisch

en: Polish
de: Polnisch

en: Russian
de: Russisch

en: Ukrainian
de: Ukrainisch
