Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Weather
hi: मौसम

en: Block
hi: ब्लॉक

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Polish
hi: पोलिश

en: Russian
hi: रूसी

en: Ukrainian
hi: यूक्रेनी
