Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Weather
hu: Időjárás

en: Block
hu: Blokk

en: City
hu: Város

en: English
hu: angol

en: Polish
hu: lengyel

en: Russian
hu: orosz

en: Ukrainian
hu: ukrán
