Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Weather
kn: ಹವಾಮಾನ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Ukrainian
kn: ಉಕ್ರೇನಿಯನ್
