Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Weather
pl: Pogoda

en: Block
pl: Blok

en: City
pl: Miasto

en: English
pl: Angielski

en: Polish
pl: Polski

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Ukrainian
pl: Ukraiński
