Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Weather
sk: Počasie

en: Block
sk: Blok

en: City
sk: Mesto

en: English
sk: Angličtina

en: Polish
sk: Poľština

en: Russian
sk: Ruština

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina
