Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Block
ur: بلاک

en: English
ur: انگریزی

en: Polish
ur: پولش

en: Russian
ur: روسی

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی
