Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Country
bg: Страна

en: State
bg: Статус

en: Clear
bg: Изчисти
