Sirv (4.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Domain
da: Domæne

en: Directory
da: Mappe

en: Other
da: Anden

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Undefined
da: Udefinereret

en: About
da: Om

en: Crop
da: Beskær

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Responsive
da: Responsivt
