Sirv (4.0.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Domain
hr: Domena

en: Directory
hr: Imenik

en: Other
hr: Ostalo

en: Threshold
hr: Prag

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: About
hr: Opis

en: Crop
hr: Odreži

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
